На мені не було ливчика, що явно тільки розіграло його апетит. Влад спустився поцілунками з моєї шиї до грудей, став кусати соски так, що я закричала від болю. Через секунду моя спідниця вже валялася на підлозі, а його руки стискали мою попку, пальці ковзали вздовж всієї промежини. Дійшовши таким чином до піхви, він сунув палець ТУДИ і став водити їм взад-вперед, потім двома пальцями, все швидше і швидше. Коли він зупинився, я відчула, як він кусає мене за мочку вуха, поплескав його трохи і шепнув: «Давно про це мріяв! Губи ковзали по всьому моєму тілу. Він був, як тигр, накинувся на свою дресирувальницю: він агресивно кусав мене дряпав, стискав груди, як ласкавий кіт пестив мій клітор мовою і пальцями, гладив живіт, стегна, смоктав пупок, соски ...  Я не знаю, що на мене раптом знайшло, але весь мій дух опору куди випарувався, я зрозуміла, що хочу його. Я припинила спроби вирватися, просто віддалася насолоди. Диявол, секс з старшою на 30! Він порушував мене, а я просто божеволіла. Він то погладжував членом (який, до речі, у нього ого-го) у мене між ніг, то обережно вводив його, але тільки трохи. Я готова була вибухнути від бажання.