Поки він знімав рюкзак, а потім і кросівки, було чути, як дівчина шарудить по кімнаті, напевно приводячи її до ладу. Рипнули двері якогось шафи. 'Можна і не переодягатися. Халатик і так прекрасно на ній сидить. Чорт, а адже я навіть не пам'ятаю як її звуть! Щось таке крутиться на язиці ... Лена? Або Інна? Гаразд, потім розберемося ". - Ти якими долями? Дівча скинула халатик, наділа футболку і нагнулася за спортивними штанцями жінка кінчає в рот. 'Вона думає, що я на кухні. Як би не так ". Дивитися на перевдягання було вище його сил, він нечутно підійшов і підхопив її ззаду за груди. - Ой, пусти! 'Ага, як же, бабу більше двох місяців не трахкав, а тут' пусти '. - Ну, не треба ж. Андрій натиснув сильніше і притягнув дівчину до себе. Її ноги стояли на штанинах, а руки довелося відпустити, і тепер штани впали назад вниз. - Відпусти ж! Я буду кричати! - Обов'язково будеш, тільки пізніше. У тебе груди красива. Він перехопив руки і обжав грудей цілком. "Скільки ж їй років? У дев'яностому, здається, було вісімнадцять ". - Який диявол тебе приніс? Тепер йому нічого не заважало. Андрій знову перехопив: правою рукою охопив ліву груди, а ліва рука спочатку легенько обжав праву, а потім поповзла вниз.