Одним пальцем він спустив їх на стегна, а інший притиснувся до її мокрим сором'язливим губах. Вони спочатку напружилися і зімкнулися, але тут же обмякнулі, стали податливими, і його палець опинився в теплому і вологому полоні.  'Давай зайдемо до мене', - прошепотіла вона, відсторонюючись і розвертаючись до дверей, щоб вийти. Він злякався. 'А чоловік? Хіба він не вдома? '' Дома, - відповіла вона. - Але він спить. Не хвилюйся '. 'Але він прокинеться, коли ти почнеш відкривати двері'. 'Звичайно, прокинеться, - відповіла вона. - Але побачить, що це я, і тут же знову засне. Я роздягнуся в спальні і спущуся до тебе. Він нічого не помітить ".  Вони увійшли в будинок. Вона піднялася вгору і переодягнулася в нічну сорочку. Чоловік дійсно прокинувся, але тут же знову заснув. Вона пішла у ванну, щоб почистити зуби і щоб дати чоловікові можливість заснути міцніше. Потім спустилася вниз. Тепер вони намагалися діяти беззвучно. Вони не наважувалися говорити навіть пошепки, а перейшли на мову жестів член в піхві. Вона сіла в крісло, широко розставивши ноги. Він опустився перед нею на коліна, зарився лицем у її лоно і почав лизати її так ніжно, так майстерно і цілеспрямовано.